Logo

Opel corsa D 1.0

Број на оглас: 3598841 | Објавен на: 30.05.2020, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel corsa 1.0 novi gumi. Neuvezuvana.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Mario

Потврден огласувач