Logo

MERCEDES E250 CDI AUTOMATIC 7G EXECUTIVE REG. 2011

Број на оглас: 3598849 | Објавен на: 24.05.2020, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 158 kw / 215 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078227781

Модел:MERCEDES-BENZ E250 CDI FACELIFT EXECUTIVE, Седан
Произведено:2011 год Оригинална
Гориво:Дизел
Мотор:2200 cm³ • 204HP
Менувач:Автоматски 7G TRONIC
Боја:Сива
Врати:5
Погон:Задна оска
Километража:254000 km(100% со гаранција за километри во нотар)

Увоз од Италија.Регистрирана цела год на МК табли.

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.

***6 месеци или 30000км целокупна гаранција за возилото.***

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Се работи до последно копче.

Два клуча,4 Скоро Нови гуми Мишелин летни и Оригинанла сервисна книшка.

Опрема:
-Навигација Меrcedes Command (цд,мп3,аух,блутут)
-Двозонски Климатроник(исправен лади)
-Темпомат
-Лед дневни свертла
-Борд Компјутер
-Парктроник 360 степени (напред-назад)
-Кожен мулти серво волан со команди
-Xenon фарови
-Алу Фелни АМГ Оригинал
-Електрика на седишта
-Електрика на ретровизори
-Електрика на прозорци
-АБС
-ЕСП
-12х Airbags
-Isofix
-Магленки пратечки во кривина
-Фабрички Аларам
-Фрижидер во ладица

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 AS AUTO LIDER

Потврден огласувач