Logo

Huawei P10 lite

Број на оглас: 3598863 | Објавен на: 28.06.2020, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P10 lite

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e zacuvan
Sleduva so kutija i site dodatoci

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач