Logo

JONWAY 250cc

Број на оглас: 3599197 | Објавен на: 18.11.2020, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2015

Модел: JONWAY 250

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motor JONWAY 250cc , malku vozen.
Lice za kontakt Silvana tel. 071 292 805

 Кратово

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач