Logo

mercedes-benz b180

Број на оглас: 3599202 | Објавен на: 22.11.2020, 15:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 180

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlichna sostojba napraven kompleten servis + 4 novi gumi

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Marko

Потврден огласувач