Logo

Audi A3 Sport Back

Број на оглас: 3599256 | Објавен на: 09.07.2020, 07:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi A3 sport back 2.0 140 8V. Registrirano servisirano bukvalno see nema 1 denar vlozuvanje kolata e 100% Ispravna. Klima, tempomat, navigacija 2para novi gumi letni-zimski. Za zamena ne zvonete. Na lice mesto ima korekcija na cena.

 sinisa

Потврден огласувач