Logo

kuka

Број на оглас: 3599260 | Објавен на: 04.08.2020, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 90 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 270 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 2016

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: vatasa

Цена: 45.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava kuka vo vatasa povece inf:076 564 621 ili 075 848 942

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ford

Потврден огласувач