1 / 2
ford fusion 1.4
2.900 €
2.950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2021 09:36

Радовиш / Радовиш

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Фордот е 2006г
Регистриран цела година
дизел 1.4
со фул опрема
info samo na mob. 076 534 020
071 257 188 Mile

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dimitar
Потврден огласувач
070357946
Испрати Е-маил до огласувачот