Logo

Плакар за детска соба и комода

Број на оглас: 3600349 | Објавен на: 22.09.2020, 09:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.999 МКД

12.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Вид на оглас: Се продава


Се продава плакар за детска соба.
Изработен е од медијапан и иверица во сино - жолта боја.

Модел:
- 7 прегради хоризонтално на горна страна
- по 1 преграда вертикално на лева и десна страна
- по 2 фиоки на лева и десна страна
- 2 големи фиоки за просторот помеѓу двете страни ( 1, 96 м во ширина )

Димензии:
- должина 2, 80 м
- висина 2, 50 м
- ширина 52 цм

Цена 12.000 ден

Се продава комода ( медијапан и иверица )
Димензии
- должина 80 цм
- висина 80 цм
- ширина 50 цм

Цена 1.400 ден

Контакт број 077 542 094

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 ******

Потврден огласувач