Logo

Ford fokus

Број на оглас: 3600684 | Објавен на: 30.06.2020, 19:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam focus 1.8 tdci registrirana cela godina kolata e so full oprema ..vo odlicna sostojba
Redovno servisirana ...ZA POVEKE INFORMACII NA TELL : 078290873

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Goce Sokolov

Потврден огласувач