Logo

Taxi Prevoz

Број на оглас: 3600792 | Објавен на: 18.09.2020, 02:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Останато

Вид на оглас: Се продава


ЕКСТРА ТАКСИ ПРЕВОЗ ДО СИТЕ АЕРОДРОМИ, БОЛНИЦИ,ПО ПРИФАТЛИВИ ЦЕНИ!

Телефон за контакт: 077-614-295

0038977614295 viber whatsapp

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Klime

Потврден огласувач