Logo

Se prodava bmw 320i zacuvano so full oprema

Број на оглас: 3601017 | Објавен на: 02.07.2020, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.100 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava bmw e90 320i 2005/6 registrirano do 9 mesec servisirano kozha klimatronik full oprema socuvano maximalno kako vnatre taka i nadvor vredi da se vidi moze zamena i za ponovo vozilo
Tel 078 279 066 bojan

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 oglasnik

Потврден огласувач