Logo

Graficka Karta G210

Број на оглас: 3601111 | Објавен на: 15.07.2020, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Grafickata e koristena mnogu malku ima VGA/HDMI/DVI so 1gb ram

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач