Logo

PASSAT 1.9TDI

Број на оглас: 3601204 | Објавен на: 08.07.2020, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam passat 1.9tdi 2002god.registriran do kraj na 2020god.klima,centralno,ab,srs itn.Motor odlicen,Menuvac odlicen pali vozi so garancija.So mali karoseriski zabeleski.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач