Logo

Hitno prodavam stado kozi Alpina i zenski jarinja

Број на оглас: 3601235 | Објавен на: 26.05.2020, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Hitno, hitno... ...
prodavam celo stado kozi Alpina i zenski jarinja.

45 mladi molzni kozi i 30 jarinja.

Cena na koza 80 eur
Cena na jare 25 eur


Zdravo stado so site dokumenti.

Selo Gari, Debarsko.

Jordan 070 899 485

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач