Logo

Se izdava garsonjera

Број на оглас: 3601605 | Објавен на: 30.06.2020, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 30 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Karaorman

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava garsonjera na podolg period kompletno opremena.tel 077752555

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Slavica

Потврден огласувач