Logo

BMW 320 E46 DIZEL VO SUPER SOSTOJBA

Број на оглас: 3601679 | Објавен на: 28.11.2020, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw e vo odlicna sostojba i odl. Kondicija se funkcionalno na nea sekoe kopce rab. . Led svetla kratko dolgo klima folii atestirani reg cela godina

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 zika

Потврден огласувач