Logo

FAR ZA FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER CITROEN JUMPER

Број на оглас: 3601686 | Објавен на: 08.07.2020, 20:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Ducato

Tип на делови: Осветлување

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


2 farovi lev i desen kako novi
Info 075488371

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 SistersN

Потврден огласувач