Logo

Prodavam socuvan Citroen c1

Број на оглас: 3601729 | Објавен на: 03.07.2020, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C1

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.700 €

2.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam odlicno socuvano vozilo. Jas sum prv gazda. Kupeno od Citroen Makedonija. Sekogas redovno servisirano. Ima i zimski gumi edna godina koristeni.

 Струмица    Општина:Василево

Прати Е-Маил

 Mario Andonov

Потврден огласувач