Logo

Корпа за трактор

Број на оглас: 3601801 | Објавен на: 27.11.2020, 21:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Се продава корпа за трактор со димензии 135х95х75.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 *

Потврден огласувач