Logo

Audi A6 2.0tdi

Број на оглас: 3601852 | Објавен на: 12.08.2020, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 17.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo super sostojjba servisirano vo ovlasteni servisi ful oprema registrirana zelen karton ima prostor za cenata .za zamena so dogovor

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач