Logo

Seat Ibiza 1.9 TDI 74kw 101ks

Број на оглас: 3601958 | Објавен на: 13.08.2020, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.296 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava seat ibiza 2006god 1.9 tdi 74kw 101ks euro 4 klimatronik eletronika na prozori i retrovizori abs esp bord kompjuter vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis komplet ..
Registrirano do 20 septemvri

Zvonete na ovoj broj 070-263-385

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Кристијан

Потврден огласувач