Logo

MERCEDES C 200 2.2 d TOP SOSTOJBA MNOGU SOCUVAN

Број на оглас: 3601979 | Објавен на: 28.09.2020, 13:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.499 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES C 200 2.2 d TOP SOSTOJBA MNOGU SOCUVAN
KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA 10 MESEC 2008 PROIZVEDENA
KOLATA E DONESENA OD GERMANIJA NAPRAVENA E NA BUGARSKI TABLI
JA POSEDUVAM 3 godini
SERVISIRANA SO NOVI GUMI EXTRA MALA POTROSUVACKA OD 4 LITRI NA OTVORENO
5.5 GRDASKA
VNATRE I OD NADVOR E KAKO NOVA
EXTRA TOP TOP
moze da se carini za eden den

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач