Logo

Swing Star релаксатор и лулашка и хранилка

Број на оглас: 3602226 | Објавен на: 14.08.2020, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Вид на оглас: Се продава


Купен 7990 ден. - Cangaroo Swing Star релаксатор и лулашка и хранилка
Релаксаторот може да се извади посебно и да се постави на земја.
Наменет за бебиња од самото раѓање до 9 кг.
5 брзини на лулање.
3 позиции за грпчето.
5 мелодии со звуци од природата и 16 приспивни мелодии.
Контрола на јачината на звукот.
Послужавник за помош при хранењето.
Подесување на времето за лулање во интервали од 15, 30 и 60 минути.
Светло и меки плишани играчки кои ќе го заджржат вниманието на бебето.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Miro

Потврден огласувач