1 / 4
Kaciga
20 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.08.2021 21:12

Василево / Струмица

Kacigata e vo odlicna sostojba jave te se ke se dogovorime.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Се продава од:

Јорданчо Јованов
Потврден огласувач
070947610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам