Logo

VOLVO I POLUPRIKOLICI

Број на оглас: 3602409 | Објавен на: 30.06.2020, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VOLVO euro 5 2007 godina
VOLVO euro 5 2006 godina
2 poluprikolici 2006
1 poluprikolica 2007

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач