Logo

Opel Astra karavan 1.7D naj ekonomicen motor 5l/100km

Број на оглас: 3602428 | Објавен на: 12.08.2020, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 750 €

770 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava so obicni bandashi so dve zimni gumi novi I dve solid I, ovie bandashi ne idat so kolata. opel astra karavan 1.7 obicen dizel, najekonomicen motor 5l/100km. So proba. Registrirana cela godina.Smeneta e cela prednica I golem serviz na motoro e napraven pred 1000km. Smenet I prazi I polumeseci nema rgja, samo treba da se ofarbaat ista boja. Ima A-test na folii.
☎️ 070-831-947
☎️ 070-831-947
☎️ 070-831-947
☎️ 070-831-947

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 DELCEVO

Потврден огласувач