Logo

Se prodava samsung j6 so vazecka garancija

Број на оглас: 3602459 | Објавен на: 30.11.2020, 17:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J6

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 5.100 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Kako nov raboti na site mrezi se uste pod garancija nema skrseno nisto ekstra
Informacii na 076397748
Full pakovajne

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач