Logo

Mercedes - Atego

Број на оглас: 3602467 | Објавен на: 26.11.2020, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes atego furgon 2002 godina visecka konfekcija vo odlicna sostojba.

Mile - 070-322-031

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 MILE

Потврден огласувач