Logo

Toyota Yaris

Број на оглас: 3602524 | Објавен на: 01.08.2020, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Yaris

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plateno se do reg
aluminiumski Bandazi so letni gumi
2- Kluca moze proverka kade sakate 😁
kolata e vo exstra sostojba 🔝🔝🔝🔝

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Furka

Потврден огласувач