Logo

Audi a4 2.0 tdi 125 kv 170 ps

Број на оглас: 3602672 | Објавен на: 12.07.2020, 21:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.800 €

7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a4 2.0 tdi ful oprema
Garajirano odlicna sostojba
Moje zamen za po novo so moja doplata
Servisirano ful servis nema vlojuvanje nisto so naj ful oprema S line karoseria
Moze zamena i so po mala kola

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Metin

Потврден огласувач