Logo

Вршиме ископ со 4тонски багер

Број на оглас: 3603051 | Објавен на: 02.12.2020, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Вршиме ископи за канализација, темели, канали, гребење и рамнење на земјени површини, поставање на шахти, вршиме превос, фрлање на шут и др. За повеќе информации на: 075 332 465 или 070 332465. Влатко.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач