1 / 2
PLC автоматика ПЛЦ контролери
По Договор
06.08.2020 09:06

Охрид / Охрид

Програмирање на PLC контролери

Изработка на нови машини со plc автоматика.

Автоматизирање на стари машини, замена на старата автоматика. Додавање на дополнителни фукнции за постоечки процес.
Изработка на електричен ормар, инсталација, пуштање во работа.

Мониторинг и контрола преку интернет.
Продажба на Unitronics PLC контролери и секаков вид на електро/механички сензори и прекинувачи.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075397280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам