Logo

Samsung ST30 Digital Camera

Број на оглас: 3603217 | Објавен на: 06.07.2020, 14:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.599 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Samsung

Вид на оглас: Се продава


Kupena od Amerika od Best Buy prodavnicata, mnogu malku koristen samo na patuvanje.
14.2 megapixeli
5x zoom
Aparatot e prakticen i moze da se nose vo geb.
se prodava zaedno so sd card 2gb, i tasnice Lowepro.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач