Logo

Barski Stol

Број на оглас: 3603613 | Објавен на: 06.07.2020, 14:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


Barski Stol kupen od jugorexport Skopje. Bukvalno dva pati sum sednat na nego, ne se vklopi vo prostorot i ne mozev da go vratam.
Moze da se vide vo bilo koe vreme.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач