Logo

Kosacka imt 506 motokultivator kultivator

Број на оглас: 3603812 | Објавен на: 01.08.2020, 22:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Kosackata e imt 506 tri brzini napred i rikvec vo odlicna sostojba moze i odelno tel 070 235 054 moze i po kargo da se prati

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач