Logo

Honda CRF 450-08

Број на оглас: 3603905 | Објавен на: 05.07.2020, 07:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2008

Модел: CRF

Цена: 2.299 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba servisiran bez zabeleski cena 2299
078697756 Viber Whats up

 Валандово

Прати Е-Маил

 Tomce

Потврден огласувач