Logo

Izdavam Stan za deloven prostor strog centar

Број на оглас: 3603914 | Објавен на: 01.08.2020, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 57 m²

Греење: Дрва

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1987

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se izdava Stan za deloven prostor vo strogiot center na gradot na prvi kat nad A1 mobile centar

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач