Logo

prodavam Jeep Land Rover 1966 godina original

Број на оглас: 3604092 | Објавен на: 30.06.2020, 23:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Друг модел

Година: 1980

Гориво: Дизел

Километри: 50000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Jeep Land Rover godina 1966 original model 109 D vo vozna sostojba momentalno se restavrira - za poznavacite na vakvi vozila ovaj e edinstven od taa godina vo Makedonija .Go prodavam a moze i zamena, za kola so vasa doplata. cena 7000 evra. inf na viber 078-998-235

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ohrid

Потврден огласувач