Logo

OPEL OMEGA 2.2 16V AUTOMATIC

Број на оглас: 3604115 | Објавен на: 15.09.2020, 19:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Omega

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 106 kw / 144 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.700 €

2.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Samo za merakli i seriozni kupuvaci
Moze da se probat vo sekoe vreme
Full Oprema od negova seria
Nov plin ured staveno 02.07.2020
Vozilo poseduva i fabricno radio
Original fabricna sostojba

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач