Logo

СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Број на оглас: 3604155 | Објавен на: 02.07.2020, 05:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 789 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола во близина на Саат кулата означен на мапата, погоден за секаква намена, и тоа:
-Приземје 230м2
-Прв спат 305м2
-Подрум 254м2

Телефон за контакт 078-237-800 Александар
Цена по договор

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач