Logo

Golf 5 tdi 1.9

Број на оглас: 3604484 | Објавен на: 08.08.2020, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 tdi 1.9 so 6 brzini podetalni informacii na tel. 078400481-Boban

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Tamara

Потврден огласувач