Logo

Mercedes Benz E350 4matic

Број на оглас: 3604666 | Објавен на: 22.11.2020, 16:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 350

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 17.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Benz E350
3000ccm 224ps
4matic
2010(mk sobrakajna)
218.xxx so servisna kniska
Full oprema
2 para bandasi so pirelli gumi
2 kljuca
Uvezen od 🇨🇭
Registrirana 1 godina
Moze zamena

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 beni

Потврден огласувач