Logo

Rover 25

Број на оглас: 3604721 | Објавен на: 24.09.2020, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 25

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 76 kw / 103 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za Rover 25

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Stefan