Logo

FORD RANGER LIMITED 2020G

Број на оглас: 3604846 | Објавен на: 01.12.2020, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Ranger

Година: 2020

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 134 kw / 182 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 28.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


20000km
Prv sopstvenik kupen nov
16 01 2020g
Necarinet moze da se carini na firma so moznost na povrat na DDV
KAKO NOV
Moze zamena za kamion ne postar od 2015g
Za kes ekstra cena 50% od nov

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач