Logo

Kafemat La San Marco

Број на оглас: 3605028 | Објавен на: 29.11.2020, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Kafemat + Melnica Top forma

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Ramadan Asani

Потврден огласувач