Logo

Se prodavaat 2 pecki elektricni

Број на оглас: 3605285 | Објавен на: 30.06.2020, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД

8.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat elektricni pecki za greenje.
Ednata e 6ka, drugata 3ka. Dvete se vo ispravna sostojba koristeni minatava zima. Cenata e 8000den za dvete pecki.

Telefon za kontakt: 076 733 734

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач