Logo

Се продава лежај

Број на оглас: 3605687 | Објавен на: 28.06.2020, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Се продава лежај со димензии:
1.40 (м)- 2.00 (м)
цена по договор.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач