Logo

Се продаваат високи столици

Број на оглас: 3605689 | Објавен на: 30.06.2020, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 6 високи столици (столици за шанк)
Цена по договор.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач