Logo

Се продаваат маси и столици

Број на оглас: 3605693 | Објавен на: 28.06.2020, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 5 маси и 30 столици.
Во одлична состојба,железни,погодни за тераси на кафичи и кафани.
Цена по договор.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач